Dolomity
Wyszukiwarka

Frank Bruk

Dane firmy

ul. kopernika 2a
58-150, kostrza
woj. Dolnośląskie
tel.: 074-8554 617
tel.2: 605 727 767
fax: 074-8554 618

O firmie

Frank bruk – przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji kostki granitowej, wyrobów z kamienia, produkcji nawierzchni kamiennych oraz usługach brukarskich – profesjonalnym układaniu kostki granitowej na terenie Strzegomia, Wałbrzycha, Legnicy, Wrocławia oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego czy też całego kraju. Oferujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie w: - kostkę granitową - nawierzchnie kamienne - wszelkie wyroby z kamienia - usługi brukarskie - układanie kostki granitowej

Usługi

Z kamieniem, a konkretnie z jego zastosowaniem powiązani jesteśmy od 1999r. i przez ten czas udało nam się wykonać ogromną ilość projektów, które zadowoliły naszych klientów wobec jego planów co do jakości i estetyki wyprodukowanych nawierzchni i kostki brukowej/granitowej. Wykonujemy zamówienia na obszarze całego kraju. Dokładnością, profesjonalizmem i jakością naszych realizacji, zdobyliśmy zaufanie i zadowolenie Klienta. Proponujemy Państwu pełną usługę w zakresie wykonania kostki brukowej, nawierzchni kamiennych dróg, placów, wjazdów, chodników , tarasów, schodów etc, m. in.:

- opracowanie konstrukcji nawierzchni

- wykonania podbudowy, - produkcji kostki granitowej

- usług brukarskich na terenie dolnego śląska

- układania kostki granitowej i/lub płyt granitowych,

- dobór, zakup i transport materiałów,

- wykonanie małej architektury,

- przebudowa, remont i pielęgnacja nawierzchni kamiennych.

Produkujemy również materiał do wykonania nawierzchni kamiennych, jak i produkty architektury, które w dużym stopniu ulepszą Państwa otoczenie. Ponadto oferujemy pomoc w zakresie pielęgnacji i naprawy nawierzchni kamiennych.

W katalogu

Budownictwo, dom i ogród -> Brukarstwo

Mapka dojazduNOWE FIRMY
Copyright © 2009PolFirm.pl